pátek 29. června 2012

Železný Chlíst už strká drápek do dveří


Ti kdo ho už viděli, tak ti už přesně vědí, kdy a kde se letos zase zjeví, ale ti, kterým se zatím nepoštěstilo zhlédnout zjevení Chlísta na vlastní oči, tak ti by teď měli velice zpozornět. Chlíst je velmi vzácný úkaz, který se podle všech pozorování zjevuje jen jednou do roka a šmitec. Takže kdo jeho zjevení propásne, tak má zase na rok smůlu a musí čekat na tuto slavnostní chvíli dalších dlouhých dvanáct měsíců. Tak třeba já jsem ho už viděl několikrát a vždycky to stálo za to. Pokaždé to ve mně zanechalo hluboké stopy třeba tady nebo tady.

Na centrálním tržišti informací o tomhle fenoménu píšou spoustu podrobností a hlavně také to, že jeho příchod letos očekávají 21.7. v dopoledních hodinách a já být vámi, tak neváhám a hned se tam píšu do seznamu nedočkavců.
Podle posledních zpráv od pořadatelů bude letos o několik desítek metrů posunuta druhá zastávka při honbě za Chlístem a zároveň se vrací model, kdy si účastníci odnesou něco pěkného na sebe (kromě opice, kterou lze získat za pár grošů u distributora zkvašeného zrna J). To že bude zase pečené prase, tak to je prý letos jistota, jak jinak.

3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Ti slibili porci prasete navic za to vychvalovani, ze jo? Jak to ze ses neukazal v Otrokovicich? :)
Majk

Renda řekl(a)...

No možná ukecám pivo zdarma :-)

Letos mi nějak neslouží zdraví, tak by to bylo v Otrokovicích moc hustý. Bude stačit B7 v září. :-) Ale už mě svědí ruce a pokukuju na příští rok po Rothu nebo Klagenfurtu.

Anonymní řekl(a)...

Rendo Klagen zklamani, Roth je lepsi, taktez se tam pristi rok chystam vratit. IM